Futurisztikus hadifelszerelés

Hej hó! Mivel tudom hogy jó páran ismeritek a C.O.D-t, ezért bemutatnám hogy az Orosz katonaság mit fejlesztett ki. Egy új fajta ruha rendszerezésén gondolkoznak ami eléggé futurisztikus kinézettel, és képességekkel bír. Először is a sisakot felszerelték egy golyóálló üvegen ami Heads up display került elhelyezésre. A Heads Up Display röviden annyit tesz ki hogy a lencsén belül különböző adatokat statisztikákat igazából bármit el lehet helyezni. A legnagyobb fejlesztés viszont az hogy megturbózták az egészet egy exo-skeletonnal ami magyarul úgy mondva egy külső váz ami segíti a katonákat a mozgásban és nagyobb terhek cipelésében. A futurisztikus kinézet ellenére egy nagy gondba van még az fejlesztési csapat. Össze rakták ezt sok jó dolgot,  ami nagyon szépen működne de egy dologra nem gondoltak. Az 59 elektronikus eszközt nem tudják hogyan töltsék. Elvileg 2022-re ígérik a ruhát ami relatíven hamar meglessz és még közelebb leszünk ahoz a bizonyos sztereó tipikus jövőképhez.

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.