Amikor Minden az Ember Ellen Fordul-4.rész

A rádióra azért nem válaszoltak mert lent Délen megöltek pár katonát akiket banditának hittek és azt hitték hogy a katonaság keresi őket. A bázison a társaim elmondták nekem hogy elrejtettek pár ládát egy lefolyóban és hogy el kell hoznunk őket ám amikor hárman elindultunk a láda helyén nem csak a ládát találtuk meg hanem egy pár katonát aki épp egy sérült exo-skeletonos szolgálatos katonát vizsgál.(A szolgálatos/duty-s képe)Természetesen először a ládákat vittük el de visszajöttünk az emberért most már többen mert mocsok nehéz volt az exo-skeleton ruha. Hárman nehezen visszacipelve az embert ránk köszönt az éjszaka és pokollá vált minden. Először a Zóna vezetője Sidorovich és egy tudós bemutatott nekünk egy prezentációt és rögtön megtudtam mik voltak azok a sikolyok. A tudósok egy amolyan tökéletes katonát akartak megalkotni, alanyról alanyra mutatva miben fejlődtek. A legrosszabb információ az volt hogy a 4-es alany( a 2. legfejlettebb) eltűnt tesztelés közben. Majd bemutatták nekünk az 5. alanyt a már majdnem tökéletes alanyt, kisétált elénk és észrevettem hogy kötözés van a tarkója körül és kábelek lógtak ki onnan. „Mi a jó istent csináltak ezzel az emberrel”-gondoltam én. Egyetlen ok amiért még nem volt tökéletes az volt hogy hiányzott belőle az energiacella amivel 200%-os teljesítményt tud elérni.(Az 5. alany “tesztelés” közben.) Ám mi közbe az 5. alanyt mutatták be mutánsok támadtak a hangárra nekünk hátulról. Ült ott bent vagy 50 ember töltött karabélyokkal, puskákkal és hirtelen mindenki golyózáport akart feléjük zúdítani. Magamat és széket földre rántva fedezéknek elővettem a pisztolyom és néha a mutánsok irányába lőttem és vártam hogy abba maradjon a golyózápor. Amint a prezentációnak vége lett megkaptuk a küldetésünket ami az volt hogy az összes erőt használva vagy 30 emberrel hozzunk el valamit egy épületből délen az éjszaka leple alatt.

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.