Üdvözlet a zónában!-1.rész

Pár napja részt vettem egy stalker tranzit airsoft eseményen az Egri Airsoft Egyesület szervezése alatt. Amint belépsz a területre folyamatosan játékba kerülsz a szemvédelem 0-24 órába kötelező. Amint befizettem a belépési díjat a regisztrációra már rá 5 percre indulás volt az eligazításra. Az eligazítás után a csapatunk pár emberével előre kerültünk a felderítő csoportban. Mi voltunk a „nyíl hegye” ahogyan Sidorovich jellemezte. Ezután az egyik társam sikeresen belelépett egy taposó aknába(vaktölténnyel volt töltve és az durrant) ezzel magával vitt engem és még 2 embert. Szóval a Doki bekötözött minket és 10 perc fekvés után a fűben  megindultunk az orvosi sátor felé. Miközben ott elláttak, minket sikeresen rátámadtak a bázisra a banditák így hát, megfogtam a pisztolyom ami a nálam volt, és reméltem a legjobbakat. Szerencsére sikerült sikeresen visszaverni őket. Miután sikeresen elláttak minket a sátorba kikúsztam a másik végén vigyázva hogy nehogy találat érjen. Ezután megérkeztek a fegyverek a bázisra úgyhogy amint tudtuk a Stalker csoportunk kiváltotta a nagykalibert(az én esetemben ez egy AUG volt.).Ezután a lementünk egy elhagyott hangárba ahol elvileg mutánsokat láttak. Meglepődésünkre egy darab mutáns se volt ott csak  egy elhagyott billentyűzet, és egy valószínűleg „sugárzó” láda. Miután kihozta a társam a ládát figyelmeztettem hogy a gázmaszkot hagyja fent de ahogy láttam nem nagyon érdekelte és csak  kesztyűbe hozta. Ennek rögtön a láda behozásra a bázisra meglett az eredménye mivel a bázisom ugyanaz a társam összeesett a sugárzás miatt, miután egy tudós megállapította hogy bizony ez a láda sugárzik.Ezután megindultunk vissza a hangárhoz mivel a társunk elhagyta a kését az úton úgyhogy megindultunk vissza. A kés sikeresen meglett de fura gázmaszkos alakokat láttunk az úton visszafele, én ezt rögtön jeleztem rádión a bázisnak és kiderült hogy egy csak egy csoport volt aki elfelejtette azonosítani magát. Miután visszaértünk a bázisra egy ember azonnal a kezembe nyomott 200 rubelt hogy őrizzem őket mivel lehet hogy veszélyben vannak. Álltunk ott egy 15 percet majd tovább indultunk. Ezúttal elhatároztuk hogy lehaladunk a zóna Déli részére ami úgy mondott veszély zónának számított ebből jön a név : „A déli határ”. Az úton a határhoz egy társunk közölte velünk hogy egy helyet kellet megvédeniük a tudósoknak ám amikor ezt tették szörnyű sikolyok törtek ki onnan de senki nem sérült meg. Érdekesnek vettem de rögtön ezután, banditák támadtak ránk.

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.