PlayerUnknown’s Battlegrounds MAGYARORSZÁGON!

Bizonyára sokan ismeritek a PUBG rövidítésű játékot, aki esetleg idáig egy kő alatt élt, röviden egy battle royale típusú játék ahol a játékosokat bedobják egy területre, és az utolsó ember aki él az nyer. Bizonyára páran láthattátok már a külföldi videókat ahogy ezt megvalósítják ezt a dolgot, hazánkban Az Egri Airsoft Sport Egyesület(EASE) fogja ezt először megrendezni,és valószínűleg én kis részt fogok venni, és igyekszek minnél több képet/felvételt készíteni hogy ti is beleláthassatok az eseménybe. A játék Hatvan-Nagydombosi pályán lesz megrendezve aki ki szeretné próbálni magát persze mindennek megvan a feltétele az eseményt itt találjátok meg online: https://www.facebook.com/events/2034416526837004/

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.