Gázmaszkot Fel!-Egy Stalker naplója

Sziasztok! Az elkövetkező idő folyamán el fog kezdődni egy kisebb cikksorozat egy eseményről amin egy pár hete vettem részt ez pedig a Stalker TRANZIT volt. Ezt a cikket egy ilyen kis felvezetőnek szánnám hogy minden kérdést megválaszoljak ami a következő cikkrész olvasásában merülhet fel. Sidorovich a zóna vezetője, ő irányítja a katonaságot és utál a Zónában lenni, jobb ha vigyázol vele vagy könnyen fűbe harapsz. A Snorkok/Mutánsok a zóna által kreált mutálódott volt újonc katonák akik nagyon agilisak és szívósak. A játék Stalker világára épül(leginkább a Stalker Call of Pripyat videójátékra) a szervezők megfogták a játékban lévő Zónát és a résztvevők és a szervezők meglátásából valósították meg. A mobil labor ami valójában egy hangár volt a tudósok kutatóközpontja volt. Aki még többet szeretne tudni a Stalker univerzumáról annak ajánlom Hugbox csatornáját vagy a Retroshock videóját (linkek a cikk alján). A részekben megemlített “fegyverek” airsoft fegyver replikák voltak és semmilyen módon nem az élesről van szó.

A térkép(sárga-fekete csík=Déli határ)

A Snork (A kép az AS300 tulajdona)

Hugbox: https://www.youtube.com/channel/UC-wxTT930hP13M2XVA8_9jg

Retroshock videója: https://www.youtube.com/watch?v=PlmEy4kTjeM

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.