Modernebbek vagyunk, mint a faék!

A 9.d diákjai vetettek egynéhány pillantást az újságunkra és ezeket írták róla:

„Egy óráig teljesen lekötöttek az érdekes cikkek. Tömören, értelmesen megfogalmazva: nincs semmi fölösleges szöveg, ahol az ember elkezdené unni magát. A Bláthy News egy remek iskolaújság, érdekes és informatív, mindezt modern és nem 1000 évet lejárt tartalommal.” – Krész Péter

„A honlap elég átlátható és igényesen összerakott felület, szerencsére egyszerűen kezelhető, és nem is csak szakmai cikkek találhatók rajta, így akár az érdeklődő nagymama is találhat érdekes dolgokat. Mégis csak a 21. században élünk, ahol posztolni a Facebookon, vagy az Instagrammon ugyanolyan természetes, mint meginni egy pohár vizet – sőt még a konyhába se kell kimenni érte! Kifejezetten tetszik a honlap sokszínűsége, messze nem a designre gondolok, az elég egyszínű színvilággal bír, hanem a tartalomra.” – Patai László

„A weboldal első ránézésre nagyon igényes, jól áttekinthető és modern. A színválogatás nem tudom kinek az ötlete volt, de nagyon találó lett. Hihetetlen, hogy a március 16-ai kezdéshez képest mennyi tartalmat tettek elénk, és ez a tartalom nagyon érdekfeszítő, nem olyan bulvár.” – Varga Zoárd

Persze, kaptunk építő kritikát is – de az házon belül marad. 😉

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.