A play it ház

PlayIT Ház
Két héten át izgalmas vetélkedők, versenyek, közösségi programok várták hazánk legnépszerűbb youtubereit, ti pedig élőben követhettétek az egészet!
Miről szólt a PlayIT Ház? Vállalkozó kedvű videósok személyében keresték a PlayIT bajnokát. Április 10-től egészen április 23-ig tartott a buli a Duna Plazában, amelyet természetesen élőben is követhettetek a PlayIT YouTube csatornáján és Facebook oldalán.
Minden nap négy videós küzdött a PlayIT Ház bajnoki címéért, ehhez azonban nem volt elég videojátékokban ügyesnek lenni: kreatív, ügyességi és szórakoztató feladatokban is helyt kellett állniuk, hogy pontokat gyűjthessenek. Mivel a versenyzők napi szükségleteiket is ezekből a pontokból fedezik, már csak azért is megéri küzdeni, hogy ne maradjanak éhen.
A versenyeket egyszerre 10 kamera rögzítette, hogy biztosan ne meradjanak le a nézők semmiről, de ha esetleg nem tudták volna élőben követni az eseményeket, az esti összefoglalóval felzárkózhatnak. A második hét végére négy legtöbb pontot gyűjtő játékos április 29-én az Xbox One PlayIT Show-n csap majd össze a bajnoki címért és az ezzel járó vándorserlegért!
Az egyik nap sikerült bejutnunk és megkérdezni egyjátékost:

Riporter: Üdv Imi lehet egy pár kérdésem?
Kiss Imi: Persze nyugodtan.
R.: Milyen itt a PlayIt házban lenni?
I.: Nos eleinte nagyon féltünk, hogy úr isten egy valóságshow biztosan olyan lesz mint a
Való világ, pedig nem. Jól szórakozunk és majdnem olyan mint a PlayIt csak itt játszunk
és pontokat szerzünk.
R.: Szerinted lesz még ilyen esemény?
I.: Remélem igen.
R.: Lesz még stream a Gameday Irodán?
I.: Lesz, nagyon örülünk, hogy ennyien érdeklődtök a videók iránt és igyekszünk tovább szórakozni veletek. Egyik ismerősöm munka közben benyomta a legutóbbi streamet és alig tudott dolgozni, mert annyira tetszett neki a live.
R.: Nagyon szépen köszönöm a válaszokat Imi, viszlát.
I.:Szia.
A riport óta kiderült, hogy a 2017-es év Őszén megjelenik a PlayIt Ház 2.0.
Helyezés Versenyző Összes Pontszám Bent Töltött Napok Száma

Helyezés Versenyző Összes Pontszám Bent Töltött Napok Száma
1 Szirmai Gergő 266 000 4
2 FollowAnna 174 300 4
3 Pamkutya Pista 142 000 4
4 Viszkok Fruzsi 124 000 4
5 Kiss Imre 114 454 4
6 KD Kodi 109 200 4
7 Pamkutya Béla 100 620 4
8 Sirius 100 000 4
9 KD Dave 86 800 4
10 GS Kaci 78 804 4
11 Szalay Isti 56 000 4
12 Unfield 44 440 4
13 Bturbo 0 4
14 Zsozéatya -28500 4

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.