Dramá van a náci csivavákkal – zeneajánló Máriusztól

Volt, hogy eltöprengtem rajta, hogyan alakult volna a Rómeó és Júlia sztori, ha nem halnak meg a végén a címszereplők – holtomiglan holtodiglan örök szerelem? Mester Csabi kicsit valószerűbbnek fantáziálja a folytatást a Dráma van című számban. Vigyázat, a dalban fedetlen keblek hangzanak el – katt a képre!

Az Isten se tudja, mit szeret meg az ember az elektronikus zenében, a legtöbbje egy ponton olyan, mintha hajlott lemezt csapkodnának kalapáccsal az ember fejében – legalábbis nekem. És aztán mégis meg akarom hallgatni újra, mint például ezt: N’ToTrauma.

A zenetörténelem egyetlen muzsikája eme dal, amiben elhangzik a náci és a csivava szó, ráadasul majdnem egymás után (milyen lehet egy náci csivava?). Beugrik? Naná, hogy Disney és naná, hogy az Oroszlánkirály feledhetetlen intrója!

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.