Rablás ingyen? IGEN!!!

Április 12-ig ingyenesen kipróbálható a Payday 2. Ha gondolkodtál a játék megvásárlásán vagy csak érdekelne, hogy milyen maga az egész, most megismerheted a bűnözők életét; vagy ha csak szereted az ilyen akciókat kihasználni, akkor itt a te időd. Ha szereted a csapatmunkát illetve a taktikusabb játékokat ez tetszeni fog. Barátokkal értékesebb a játék, ezért szólj barátaidnak, ismerőseidnek, ha szeretnétek együtt tolni – ideális választás lehet a Payday 2.

A játékot a Steamen belül és azon belül is az Áruházban találod meg. A játék jelenleg akcióbal is van, így ha megtetszik akkor meg is tudod vásárolni áron alul.

A képek forrása:https://www.pcguru.hu/hirek/ingyenesen-jatszhato-a-payday-2/40832

 

 

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.